IMG_0174_edited.jpg
IMG_4493-removebg-preview_edited.png

alex

Alex

en.png
ru.png

První účes jsem udělal svému otci v roce 2014 pod vedením mé sestry, která je kadeřnice. Velmi mě to zajímalo a časem jsem si uvědomil, že bych se tomu chtěl věnovat na plno. Už ve škole se mi líbila geometrie, variabilita tvarů, kreslení přesných čar a ruční práce. Nejprve jsem se trénoval na svých kamarádech a uplatňoval rychle získané znalosti z různých YouTube kanálů :)


Později se mi podařilo získat práci v Kharkiv Barber shopu, kde jsem nějakou dobu pracoval. Má cesta však zamířila do Oděsy, kde jsem se naplno věnoval studování holičství. Po školení jsem byl okamžitě přijat v Barbershopu.

 

V současné době mám více než čtyři roky zkušeností v oblasti holičství. Měl jsem to štěstí a mohl se učit od těch nejlepších mistrů světa jako jsou: Josh Lamonaka, Glenn Mcgoldrick, Sergey Shapochka, Stas Korystov, Nick Voronin, Yahia Jabber, Alan Beak, Reece Beak, Roman Solo.

Úspěšně jsem absolvoval školení a získal také certifikát Menspire Academy-London, Velká Británie. Přijal jsem pozvánku účastnit se XXI ukrajinského mistrovství v kadeřnictví jako porotce (Kyjev 2018) a také na ukrajinském Barberbattlu (Odessa 2019), kde jsem také měl možnost rozhodovat o vítězích. Obsadil jsem 1. místo v kategorii Freestyle / Barber Battle CZ / SK 2019 (Praha). Zúčastnil jsem se Grand Finale a obsadil 1. místo na Barber Battle CZ / SK 2019 (Praha). Mám za sebou organizaci desítek úspěšných mistrovských kurzů pro více než sto holičů. Ve svém volném čase dělám jógu a rád poslouchám živou instrumentální hudbu, zejména rock a jazz.

stříhy od Alexa